Oferta ProPre

Podkłady medyczne

Wygodne rozwiązanie gwarantujące sterylność

W ciągu ostatnich lat diametralnie wzrosły standardy higieny we wszelkiego typu obiektach użyteczności publicznej, świadczących usługi medyczne. Tendencja ta – siłą rzeczy – została w naturalny sposób przejęta przez szeroko rozumianą branżę Health & Beauty, a więc wszędzie tam, gdzie usługa zogniskowana jest na ciele pacjenta bądź klienta. Jednorazowe podkłady medyczne stały się obowiązkowym wyposażeniem gabinetów oraz salonów, takich jak:

  • placówki Służby Zdrowia,
  • salony masażu,
  • salony odnowy biologicznej i SPA,
  • gabinety fizjoterapii,
  • salony kosmetyczne i kosmetologiczne,
  • studia tatuażu.

Przykładów jest znacznie więcej, jak chociażby pomieszczenia do przewijania niemowląt, usytuowane na dworcach lub w szpitalach. We wszystkich tego typu miejscach dochodzi do bezpośredniego kontaktu wielu różnych osób z jakimś łóżkiem, kozetką bądź fotelem. Koniecznością jest więc zadbanie o to, by taki kontakt był pod każdym względem bezpieczny.

Bezpieczeństwo, a także korzyści wizerunkowe

Podkłady medyczne stanowią doskonałą barierę izolacyjną, która sprawia, że dane łóżko bądź fotel pozostaną czyste i sterylne dla kolejnej osoby. Są przy tym chłonne, co jest szczególnie istotne np. podczas wydzielania potu. Poci się zarówno pacjent na fotelu dentystycznym, jak również klienci studia tatuażu czy salonów masażu. Rola jednorazowych podkładów medycznych jest tu więc niezwykle ważna. Jednocześnie każda placówka czy punkt usługowy, gdzie stosowane są podkłady medyczne, zyskuje na zaufaniu swoich pacjentów oraz klientów.

ProPre – podkłady medyczne najwyższej jakości!

Firma ProPre jest dystrybutorem podkładów medycznych spełniających najwyższe standardy higieny i jakości. Wśród naszych dostawców na szczególne wyróżnienie zasługuje włoska marka PAPERDI, będąca jednym z europejskich liderów branży. Podkłady wykonane są w praktycznych rolkach, gdzie poszczególne segmenty rozdzielone są perforacją. Zapewnia to możliwość dostosowania wielkości pojedynczego podkładu do konkretnego łóżka, kozetki lub fotela. Wśród atutów naszych produktów należy wymienić także trwałość, połączoną z miłą w dotyku miękkością. Dominującym materiałem, z którego wykonane są podkłady, jest celuloza, dzięki czemu są one przyjazne zarówno dla skóry pacjenta/klienta, jak również dla środowiska.